zaterdag 18 november 2017
Inloggen

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Sponsoring


Geen vereniging kan zonder sponsoring, ook Cupido niet. Cupido draagt alle sponsoren een warm hart toe. Door de financiële ondersteuning van onze sponsoren blijven we bestaan en kunnen we onze toernooien blijven organiseren. Hartelijk bedankt hiervoor sponsoren! 

Er zijn diverse mogelijkheden om Cupido te sponsoren, variërend van 50 euro sponsor tot shirtsponsor of wellicht hoofdsponsor.

 

HOOFDSPONSOREN  
   
Trec Chic Bruidsmode www.treschic.nl
So Nice www.sonice.nl
Bistro de Kolenbrander www.bistrodekolenbrander.nl
Nollen Brood- en banketbakkerij www.bakkerijnollen.nl
Viva Floors  www.vivafloors.nl
Wolterinck Mode  www.vakkledingonline.nl
Sport2000 Ter Avest  www.sport2000.nl
   
SPONSOREN  
   
2 Steps Ahead / RS Holding www.2stepsahead.eu
Accountants- en belastingkantoor Smit www.accountantskantoorsmit.nl
Bazar van Jon www.debazarvanjon.nl
Beuving Bestrating www.beuvingbestrating.nl
BJVH www.bjvh.nl
De Bloemruiker  www.facebook.com/bloemruiker 
Bouwbedrijf ten Heggeler  www.tenheggeler.nl
Brummelhuis Slagerij www.brummelhuis.keurslager.nl
Coop Hemel   
ten dAm architecten www.tendamarchitecten.nl 
DoeschotConstructiebedrijf www.constructiebedrijf-doeschot.nl
ter Doest beveiliging  www.terdoestbeveiliging.nl 
EKH Hekwerk & Deurtechniek www.ekhhekwerk.nl
Eric Brummelhuis Koeltechniek  
Geurs Beton www.geursbeton.nl
Garage Hartgerink www.hartgerink.nl
Hebo Kozijnen BV www.hebo.nl
Hotel Hof van Twente  www.hotelhofvantwente.nl
ICS Computers www.icscomputers.nl
Keizer Schildersbedrijf www.keizer-schilderwerken.nl
Keuper Kaasboerderij www.keuperkaas.nl
Kleinsman Autobedrijf www.autokleinsman.nl
Koebrugge Metaalbewerking www.kmbhengevelde.nl
Nijhuis Assurantien www.assurantiekantoornijhuis.nl
ten dAm Architecten www.tendamarchitecten.nl
W&H Pelle Service www.wynmalenhausmann.nl
Pierik Accountancy www.pierikaccountancy.nl
Rotink IJzerwaren www.rotinkhengevelde.nl
Semmekrot Installatietechniek www.semmekrot.com
Sunbro Stalconcepten www.sunbro.nl
Taxibedrijf Ter Doest www.ter-doest.nl
Tuinte Mobihome www.tuintemobihome.nl
Tuintegroep www.tuintegroep.nl


Bent u ook geinteresseerd ?

Neem dan contact op met onze sponsorcommissie via info@cupido-hengevelde.nl

Handige downloads

Bestandsnaam Grootte Datum & Tijd
A Microsoft Word file Afmeldingsformulier Volleybalvereniging Cupido Hengevelde 24.05 KB 2017-09-16 09:25:59
A Microsoft Word file Aanmeldingsformulier Volleybalvereniging Cupido Hengevelde 24.21 KB 2017-09-16 09:25:57
An Adobe Acrobat file informatieboekje2017-2018 9.84 MB 2017-08-28 09:39:02

Kulturhus de Marke

logo WHC madebyMark Tuinte

Bretelerstaat 16
7496 PP HENGEVELDE

T. +31 (0)547 333 778

www.kulturhusdemarke.nl
info@cupido-hengevelde.nl

Next game CUPIDO

                      Dames 1                        
 Zaterdag 25  
november 13:00

wsv - Cupido 
De Kei te Warnsveld

 

 

Sponsoren CUPIDO